Zawodnicy

STRONA W BUDOWIE…

Jakub Andrzejczuk

SUBMISSION FIGHTING

  • 3 miejsce kat. -60 Junior  IX Mistrzostwa Polski ADCC

GRAPPLING

  • 2 miejsce kat. 63 NO GI Junior  I Mistrzostwa Polski w Grapplingu

 

Marcin Dobrowolski

SUBMISSION FIGHTING

  • 3 miejsce kat. -55,9 Junior  IX Mistrzostwa Polski ADCC

 

GRAPPLING

  • 3 miejsce kat. 55 kg NO GI Puchar Polski w Świnoujściu
  • 3 miejsce kat. 55 kg GI Puchar Polski w Świnoujściu

 


 

Piotr Dzida

Dzida Piotr

 SUBMISSION FIGHTING

  • 2 miejsce kat. 65,9 kg średnio zaawansowani IX mistrzostwa polski ADCC w Szczecinie
 
 
GRAPPLING
 
  • 2 miejsce kat. 66 kg senior NO GI    II Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego

 

 

 

Weronika Nitecka

Niebieski pas brazylijskiego jiu- jitsu

SUBMISSION FIGHTING

  • 2 miejsce kat. -50 Junior  IX Mistrzostwa Polski ADCC

 

GRAPPLING

  • 2 miejsce kat. 48 kg NO GI  I Mistrzostwa Polski w Grapplingu młodzików

 

 

 

Helena Wojakowska

  • 3 miejsce podczas II Gold Team Open Polish Championship
  • Puchar dla najlepszego zawodnika turnieju  II West Coast Cup w Brazylijskim jiu – jitsu Dzieci

 

GRAPPLING

  • 2 miejsce kat. -30 kg GI Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego
  • 1miejsce kat. 38 kg II Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego
  • 1 miejsce kat. 33 kg NO GI II Puchar Polski w Grapplingu Świnoujście
  • 1 miejsce kat. 33 kg GI II Puchar Polski w Grapplingu Świnoujście

 

BRAZYLIJSKIE JIU JITSU

 

  • 1 miejsce kat. 30 kg NO GI  II West Coast Cup w Brazylijskim jiu – jitsu Dzieci
  • 1 miejsce kat. 30 kg GI  II West Coast Cup w Brazylijskim jiu – jitsu Dzieci

 

ZAPASY

 

  • 2 miejsce kat. 40 kg Dzieci VII Turniej zapasów w stylu wolnym o Puchar Burmistrza Miasta Wolin

 

 

Bruno Wojakowski

  • 3 miejsce podczas II Gold Team Open Polish Championship

 

GRAPPLING

  • 3 miejsce kat. -30 kg GI Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego
  • 2miejsce kat. 33 kg II Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego
  • 2 miejsce kat. 30 kg NO GI II Puchar Polski w Grapplingu Świnoujście
  • 1 miejsce kat. 30 kg GI II Puchar Polski w Grapplingu Świnoujście

 

BRAZYLIJSKIE JIU JITSU

 

  • 7 miejsce kat. -30 kg NO GI  II West Coast Cup w Brazylijskim jiu – jitsu Dzieci
  • 5 miejsce kat. -30 kg GI  II West Coast Cup w Brazylijskim jiu – jitsu Dzieci

 

ZAPASY

 

  • 2 miejsce kat. 33 kg Dzieci VII Turniej zapasów w stylu wolnym o Puchar Burmistrza Miasta Wolin

 

Michał Matluk

  • 3 miejsce podczas II Gold Team Open Polish Championship

 

GRAPPLING

  • 1 miejsce kat. -40 kg 8-9 lat GI Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego
  • 1 miejsce kat. -40 kg 8-9 lat NO GI Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego
  • 2 miejsce kat. 40 kg II Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego

 

ZAPASY

 

  • Udział w VII Turniej zapasów w stylu wolnym o Puchar Burmistrza Miasta Wolin

 

 

Wiktor Jakób

 

GRAPPLING

  • 3 miejsce kat. 30 kg GI II Puchar Polski w Grapplingu Świnoujście
  • 3 miejsce kat. 30 kg NO GI II Puchar Polski w Grapplingu Świnoujście
  • 4 miejsce kat. 31 kg 8-9 lat II Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego