ZAPISY DO KLUBU W SEZONIE 2016/2017. Sprawdź harmonogram zajęć.

szyba_plakat

Poniedziałek:

 

godz. 8.30- 9.30: Boks 40+. Zindywidualizowany trening przeznaczony dla osób po czterdziestym roku życia
godz. 9.30- 15.00: Treningi personalne z Tomaszem Szczerek


godz. 16.15 – 17.00 : Gry i zabawy ogólnorozwojowe dla dzieci 4- 7 lat
godz. 17.15 – 18.15 : ZAPASY dla dzieci 8- 12 lat
 
godz. 18.30 – 19.30 : ZAPASY dla dzieci powyżej 12-go roku życia
 
godz. 19.30- 20.30 : Brazylijskie jiu- jitsu grupa początkująca i zaawansowana
godz. 19.30- 20.30 (mała sala)- trening dla kobiet z fizjoterapeutą
 
godz. 20.30 – 21.30 : MMA, MUAY THAI, Kickboxing, K1, BOKS grupa początkująca
Wtorek:
godz. 19.30- 20.30 (mała sala)- trening dla kobiet z fizjoterapeutą

Środa:

 

godz. 8.30- 9.30: Boks 40+. Zindywidualizowany trening przeznaczony dla osób po czterdziestym roku życia
godz. 9.30- 15.00: Treningi personalne z Tomaszem Szczerek


godz. 16.15 – 17.00 : Gry i zabawy ogólnorozwojowe dla dzieci 4- 7 lat
godz. 17.15 – 18.15 : ZAPASY dla dzieci 8- 12 lat
 
godz. 18.30 – 19.30 : ZAPASY dla dzieci powyżej 12-go roku życia
 
godz. 19.30- 20.30 : Brazylijskie jiu- jitsu grupa początkująca i zaawansowana
 
godz. 20.30 – 21.30 : MMA, MUAY THAI, Kickboxing, K1, BOKS grupa początkująca

Piątek:

 

godz. 8.30- 9.30: Boks 40+. Zindywidualizowany trening przeznaczony dla osób po czterdziestym roku życia
godz. 9.30- 15.00: Treningi personalne z Tomaszem Szczerek


godz. 16.15 – 17.00 : Gry i zabawy ogólnorozwojowe dla dzieci 4- 7 lat
godz. 17.15 – 18.15 : ZAPASY dla dzieci 8- 12 lat
 
godz. 18.30 – 19.30 : ZAPASY dla dzieci powyżej 12-go roku życia
 
godz. 19.30- 20.30 : Brazylijskie jiu- jitsu grupa początkująca i zaawansowana
 
godz. 20.30 – 21.30 : MMA, MUAY THAI, Kickboxing, K1, BOKS grupa początkująca

ZAJĘCIA W SZKOLE PODSTAWOWEJ W KOŁCZEWIE:

WTOREK I CZWARTEK:
godz. 16.15 – 17.00 : Gry i zabawy ogólnorozwojowe dla dzieci 4- 7 lat
godz. 17.00 – 18.00 : ZAPASY dla dzieci 8- 15 lat
godz. 18.00 – 19.00 : Brazylijskie jiu- jitsu grupa początkująca i zaawansowana
godz. 19.00 – 20.00: MMA, MUAY THAI, Kickboxing, K1, BOKS grupa początkująca

 

ZAPRASZAMY !

 

 

MMA Fight Night IV Marena SPA

plakat_0stJuż 19 grudnia 2015 roku o godz. 20.00, w Szkole Podstawowej w Kołczewie, odbędzie się kolejna edycja zawodowej gali MMA Fight Night IV Marena Spa, organizowana przez Klub Sportowy „Szczerek Fight Team Wolin”. Po ostatnim sukcesie organizacyjnym, jakim była gala MMA Fight Night III w Kołobrzegu, czas na kolejne emocje oraz kolejne zapierające dech w piersiach widowisko. W trakcie gali odbędzie się 7 widowiskowych walk w formule MMA oraz 2 walki w formule K1.
W jednej z dwóc…h walk wieczoru, w formule MMA, wystąpi zawodniczka wywodząca się z taekwondo olimpijskiego , reprezentantka Klubu Sportowego U.L.K.S.W. Pomorze Świnoujście, a od roku reprezentantka Klubu Sportowego „Szczerek Fight Team Wolin”- Eliza Kuczyńska.
W drugiej z walk wieczoru, w formule K1, w kategorii 77 kg wystąpi Białorusin Pavel Obozny, mistrz Europy w K1 organizacji WKA oraz interkontynentalny mistrz IPKBA. Jego rekord zawodowych walk to 52 zwycięstwa-10 porażek-0 remisów. Jego przeciwnikiem będzie słynący z twardego charakteru, zawodnik Sportowego Zagłębia Sosnowiec, o rekordzie zawodowym 5 zwycięstw- 2 porażki- Tomasz Gromadzki.
Ciekawie zapowiada się również starcie w formule MMA,zawodnika Berserkers Team Szczecin/ Veto Team Bielsko- Biała Dawida Żywicy. Jego przeciwnikiem będzie Białorusin, mistrz świata w formue K1- Vitaliy Kazakov (Kondor Grodno).

Sponsorem tytularnym imprezy został Ośrodek wypoczynkowy Marena Wellness & Spa, położony wśród zieleni sosnowego lasu, niespełna 150m od piaszczystej bałtyckiej plaży
w wypoczynkowej części Międzywodzia.

Wkrótce podamy szczegóły odnośnie biletów na to wydarzenie.

 

 

 

Wojewódzka Olimpiada Młodzieży w zapasach w stylu wolnym. Koszalin 2014.

Wyniki zawodników SFT podczas Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży dzieci i młodzików w Koszalinie:

– Sebastian Kostrubiec 2 miejsce kat. 27 kg
– Oskar Krupitowicz 2 miejsce kat. 33 kg
– Wiktor Jakób 3 miejsce kat. 33 kg
– Marek Szymański 2 miejsce kat. 37 kg
– Michał Matluk 5 miejsce kat. 50 kg
– Krystian Szulc 5 miejsce kat. 33 kg
Ponadto wystąpili: Alan Kulczyński i Emil Spera.

Gratulacje dla wszystkich zawodników oraz podziękowania dla rodziców.wom koszalin 2014

Wojewódzka Olimpiada Młodzieży w zapasach w stylu wolnym młodziczek i młodzików oraz dzieci. Międzyzdroje, 23.03.2014 r.

MiędzyzdrojeWyniki zawodników SFT podczas Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu wolnym młodziczek i młodzików oraz dzieci:

– Cyprian Czuluk – 23 kg – 3 miejsce
– Kuba Rzepka – 17 kg – 3 miejsce
– Natalia Szymanowicz – 17 kg – 2 miejsce
– Dominik Szymanowicz – 24 kg – 3 miejsce
– Kuba Polak – 25 kg – 3 miejsce
– Marcin Bardecki – 21 kg – 3 miejsce
– Alan Maciejewski – 25 kg – 3 miejsce
– Patryk Mirecki – 60 kg – 1 miejsce
– Dawid Graf – 37 kg – 2 miejsce
– Antek Stępowski – 19 kg – 2 miejsce
– Wiktor Lewandowski – 19 kg – 3 miejsce
– Helena Wojakowska – 40 kg – 5 miejsce
– Filip Wielogórski – 26 kg – 2 miejsce
– Adrian Kaziuk – 33 kg – 3 miejsce
– Kinga Kaziuk – 24 kg – 3 miejsce
– Oskar Kulik – 41 kg – 3 miejsce
– Wiktor Fitał – 27 kg – 3 miejsce
– Damian Brzeziński – 59 kg – niesklasyfikowany

Gratulacje