MMA Fight Night IV Marena SPA

plakat_0stJuż 19 grudnia 2015 roku o godz. 20.00, w Szkole Podstawowej w Kołczewie, odbędzie się kolejna edycja zawodowej gali MMA Fight Night IV Marena Spa, organizowana przez Klub Sportowy „Szczerek Fight Team Wolin”. Po ostatnim sukcesie organizacyjnym, jakim była gala MMA Fight Night III w Kołobrzegu, czas na kolejne emocje oraz kolejne zapierające dech w piersiach widowisko. W trakcie gali odbędzie się 7 widowiskowych walk w formule MMA oraz 2 walki w formule K1.
W jednej z dwóc…h walk wieczoru, w formule MMA, wystąpi zawodniczka wywodząca się z taekwondo olimpijskiego , reprezentantka Klubu Sportowego U.L.K.S.W. Pomorze Świnoujście, a od roku reprezentantka Klubu Sportowego „Szczerek Fight Team Wolin”- Eliza Kuczyńska.
W drugiej z walk wieczoru, w formule K1, w kategorii 77 kg wystąpi Białorusin Pavel Obozny, mistrz Europy w K1 organizacji WKA oraz interkontynentalny mistrz IPKBA. Jego rekord zawodowych walk to 52 zwycięstwa-10 porażek-0 remisów. Jego przeciwnikiem będzie słynący z twardego charakteru, zawodnik Sportowego Zagłębia Sosnowiec, o rekordzie zawodowym 5 zwycięstw- 2 porażki- Tomasz Gromadzki.
Ciekawie zapowiada się również starcie w formule MMA,zawodnika Berserkers Team Szczecin/ Veto Team Bielsko- Biała Dawida Żywicy. Jego przeciwnikiem będzie Białorusin, mistrz świata w formue K1- Vitaliy Kazakov (Kondor Grodno).

Sponsorem tytularnym imprezy został Ośrodek wypoczynkowy Marena Wellness & Spa, położony wśród zieleni sosnowego lasu, niespełna 150m od piaszczystej bałtyckiej plaży
w wypoczynkowej części Międzywodzia.

Wkrótce podamy szczegóły odnośnie biletów na to wydarzenie.