ZAPISY DO KLUBU W SEZONIE 2016/2017. Sprawdź harmonogram zajęć.

szyba_plakat

Poniedziałek:

 

godz. 8.30- 9.30: Boks 40+. Zindywidualizowany trening przeznaczony dla osób po czterdziestym roku życia
godz. 9.30- 15.00: Treningi personalne z Tomaszem Szczerek


godz. 16.15 – 17.00 : Gry i zabawy ogólnorozwojowe dla dzieci 4- 7 lat
godz. 17.15 – 18.15 : ZAPASY dla dzieci 8- 12 lat
 
godz. 18.30 – 19.30 : ZAPASY dla dzieci powyżej 12-go roku życia
 
godz. 19.30- 20.30 : Brazylijskie jiu- jitsu grupa początkująca i zaawansowana
godz. 19.30- 20.30 (mała sala)- trening dla kobiet z fizjoterapeutą
 
godz. 20.30 – 21.30 : MMA, MUAY THAI, Kickboxing, K1, BOKS grupa początkująca
Wtorek:
godz. 19.30- 20.30 (mała sala)- trening dla kobiet z fizjoterapeutą

Środa:

 

godz. 8.30- 9.30: Boks 40+. Zindywidualizowany trening przeznaczony dla osób po czterdziestym roku życia
godz. 9.30- 15.00: Treningi personalne z Tomaszem Szczerek


godz. 16.15 – 17.00 : Gry i zabawy ogólnorozwojowe dla dzieci 4- 7 lat
godz. 17.15 – 18.15 : ZAPASY dla dzieci 8- 12 lat
 
godz. 18.30 – 19.30 : ZAPASY dla dzieci powyżej 12-go roku życia
 
godz. 19.30- 20.30 : Brazylijskie jiu- jitsu grupa początkująca i zaawansowana
 
godz. 20.30 – 21.30 : MMA, MUAY THAI, Kickboxing, K1, BOKS grupa początkująca

Piątek:

 

godz. 8.30- 9.30: Boks 40+. Zindywidualizowany trening przeznaczony dla osób po czterdziestym roku życia
godz. 9.30- 15.00: Treningi personalne z Tomaszem Szczerek


godz. 16.15 – 17.00 : Gry i zabawy ogólnorozwojowe dla dzieci 4- 7 lat
godz. 17.15 – 18.15 : ZAPASY dla dzieci 8- 12 lat
 
godz. 18.30 – 19.30 : ZAPASY dla dzieci powyżej 12-go roku życia
 
godz. 19.30- 20.30 : Brazylijskie jiu- jitsu grupa początkująca i zaawansowana
 
godz. 20.30 – 21.30 : MMA, MUAY THAI, Kickboxing, K1, BOKS grupa początkująca

ZAJĘCIA W SZKOLE PODSTAWOWEJ W KOŁCZEWIE:

WTOREK I CZWARTEK:
godz. 16.15 – 17.00 : Gry i zabawy ogólnorozwojowe dla dzieci 4- 7 lat
godz. 17.00 – 18.00 : ZAPASY dla dzieci 8- 15 lat
godz. 18.00 – 19.00 : Brazylijskie jiu- jitsu grupa początkująca i zaawansowana
godz. 19.00 – 20.00: MMA, MUAY THAI, Kickboxing, K1, BOKS grupa początkująca

 

ZAPRASZAMY !