GRACIE BARRA KOŁOBRZEG

 

 

Witajcie!

Jest mi bardzo miło oficjalnie poinformować wszystkich o tym, że wraz w nadchodzącym sezonem treningowym 2019/20 w Szczerek Fight Team trenujemy pod patronatem Gracie Barra Jiu Jitsu. Decyzja wstąpienia do Gracie Barra Jiu Jitsu spowodowana jest koniecznością nieustannego doskonalenia swoich studentów w oparciu o najnowocześniejsze światowe podejście do prowadzenia treningów. Decydując się na przyjęcie programu nauczania brazylijskiego jiu- jitsu wg systemu Gracie Barra mam pełne przekonanie o płynących dla Was korzyściach. System ten jest gwarancją profesjonalizmu i światowego poziomu nauczania, ponieważ oparty jest na sprawdzonych metodach i strategiach Mistrza Carlosa Gracie Jr. Gracie Barra istnieje jako grupa, aby uczyć wszystkich Jiu-Jitsu. To jest nasz cel. To nasza misja jako zespołu. Drzwi naszego Klubu są otwarte dla wszystkich, ponieważ Gracie Barra jest dla każdego i każdy znajdzie tu swoje miejsce. Bez względu na warunki fizyczne, płeć, pochodzenie kulturowe, poziom doświadczenia lub wiek, dołożymy wszelkich starań, aby nauczyć Was sztuki brazylijskiego jiu-jitsu.

Przyjęcie bandery Gracie Barra wiąże się również z pełną identyfikacją z tą uznaną światową marką. Dlatego od września 2019 r. na każdych zajęciach we wszystkich grupach obowiązkowe będzie posiadanie oryginalnego kimona Gracie Barra (dotyczy treningów BJJ) oraz spodenek i rashguarda (dotyczy pozostałych zajęć). Dotyczy to wszystkich prowadzonych przez nas grup, zarówno dzieci, jak i dorosłych zawodników.
Zakupów można dokonać przez oficjalną stronę https://gbweareurope.com lub dokonać zamówienia w klubie ( istnieje możliwość przymierzenia ubrań na miejscu).

Brazylijskie jiu- jitsu to nie tylko trening, ale przede wszystkim styl życia, który pokochacie tak, jak ja. Do zobaczenia 9 września 2019 r. We are Gracie Barra Family.

Prof. Tomasz Szczerek
czarny pas Gracie Barra Jiu Jitsu

W linku poniżej aktualny harmonogram zajęć obowiązujący od 9 września 2019 r. https://www.facebook.com/…/a.16469256692…/2575396749185059/…

Zapraszamy.